Gå tillbaka till webbplatsen

AM kurser 2023 redo för bokning

2023 går i mopedens tecken - redan nu ligger tiderna klara för dig

· Senaste nytt,Erbjudande

Redan nu lägger vi upp vårens kurser i AM, såväl för lov som för er som avser att gå i en mindre grupp under en helg - "racersnabbt". Vi kommer att utöka med ytterligare lärare samt fler mopeder så att alla som vill och längtar kan ta sin moped till plugget eller badet i sommar. Gå ut och kolla du med redan nu och boka din plats!

Klicka på knappen nedan för att komma direkt till bokningen och förhandsboka din plats - kanske har du körkortet klart lagom till din 15 års dag - ganska nice?

 

 

Alla inlägg
×

Nästan klar...

Vi har precis skickat ett mejl till dig. Klicka på länken i e-postmeddelandet för att bekräfta din prenumeration!

OK