Gå tillbaka till webbplatsen

Årets Julklapp 2021

AM kurs 27:e - 29:e dec

Vi tyckte att AM kursen var så otroligt lyckad att vi vill ha en till AM kurs under mellandagarna. Kursen är intensiv och vi har nu tänkt att vi kör längre på banan än vi gjorde sist för vi är angelägna om att ni som elever får ännu mer tid på sadeln. Självklart kör vi inte om det är 3 meter snö ute men vi kommer att köra även om det är halt om än försiktigt och pusha för att vi ska kunna vara så effektiva och säkra. Förutom kursen kommer du att få en julklapp värd att ta med dig hela vägen in 2022 på din Moped, epa eller mopedbil. Vi kommer att köra med maximalt 4 elever så du som inte hann sist har nu chansen igen=)

Alla inlägg
×

Nästan klar...

Vi har precis skickat ett mejl till dig. Klicka på länken i e-postmeddelandet för att bekräfta din prenumeration!

OK