Gå tillbaka till webbplatsen

Börja nu - ta körkort innan sommaren

· Erbjudande,Kampanjer

Just nu har vi kampanj på det stora intensivpaketet, börja tidigt med ditt körkort. Spara över 3000 kronor och planera in din uppkörning innan alla andra.

Vi vet vad som händer när solen skiner och snön försvinner - just ja körkortet. Dags att ta tag i det nu. Problemet är att alla andra tänker likadant - inte för inte som vi är flockdjur. Alla ni som planerar att i sommar göra slag i saken och ta körkortet MEN transportstyrelsen har inte täckning för prov, varken nu eller i sommar om man börjar boka mitt i semestern.

Boka redan nu istället för att vänta och inte få chansen när du är redo. Om ni bokar in era prov redan nu så vet du att din plats är säkrad. Just nu har vi 12% rabatt på det stora intensivpaketet med 19x80 min körlektioner, 1 utbildningskontroll 1x80 min, fria datatester till du är klar med ditt teoriprov, riskutbildning del I och riskutbildning del II och ett körprov i Sollentuna.

 

Alla inlägg
×

Nästan klar...

Vi har precis skickat ett mejl till dig. Klicka på länken i e-postmeddelandet för att bekräfta din prenumeration!

OK