Gå tillbaka till webbplatsen

Grattis till körkortet..på alla ❤️-dag

· Grattis till körkort

Grattis Eghbal Amiri till körkortet som genomfördes i Sollentuna idag❤️

Vi vill passa på att gratulera Eghbal med blott 13 lektioner så fixade han körkortet. Vi har jobbat intensivt de senaste två veckorna för att komma i mål. Vi är så stolta över att vara den skola som Eghbal tyckte om och valde att samarbeta med. Kör försiktigt därute nu Eghbal och tänk på att du nu slipper åka dressinen(Roslagsbanan)som inte alltid vill fungera.

#kognitivasvårigheter #kämpa #körkort #körkortet #körkortsutbildning #körkortslös #körkortsutbildning #körkortsutbilning #körkortsutbildnimg #korkortsutbilning #körupplevelse #koruppmedoss #uppkörning #uppkörningen #uppkörningar #uppkörningavklarad #uppkörningkvar #uppkörningnästa #silverdaltrafikskola #visomälskarsilverdal #npfkörkort #sollentunasbästatrafikskola #lappenklar #körkortstagare #automatsåklart #äntligenkomden #attentionriks #företagisilverdal #strskola #npf #individuellutbildning #sollentuna #hurG

Alla inlägg
×

Nästan klar...

Vi har precis skickat ett mejl till dig. Klicka på länken i e-postmeddelandet för att bekräfta din prenumeration!

OK