Gå tillbaka till webbplatsen

Nya tider på Handledarkurser och Riskettan, nu vardagar 18:00.

· Viktig information

Nu sker förändringar på skolan genom att vi blir fler i personalen och därmed finns större möjligheter att köra kurserna i veckorna istället för att kliva upp arla morgon en Lördag när man vill vara ledig.

Datum som omfattas av förändringen samtliga riskettor och handledarkurser under 2022.

Ni som redan står inbokade på andra datum, vänligen kontakta receptionen för ombokning, detta är superviktigt så att ni inte chansar o står utanför skolan under en helg i hopp om att ni kanske har kursen. Vi kommer att maila berörda personer under förutsättning att ni lämna fullständig uppgifter vid inbokning av aktuell kurs.

Ni som har paket måste meddela receptionen vilket datum som ni avser att gå kursen, är du inte anmäld själv via elevcentralen eller receptionen så vet vi heller inte om du/ni kommer.

 

Alla inlägg
×

Nästan klar...

Vi har precis skickat ett mejl till dig. Klicka på länken i e-postmeddelandet för att bekräfta din prenumeration!

OK