Gå tillbaka till webbplatsen

Receptionen nästan återställd....

Nu är vi i full fart med att sålla och intervjua ny personal för tjänsten.

· Viktig information

Nu har vi sakta men säkert kommit närmare att återställa skolans viktigaste knytpunkt - receptionen. Vi har sållat igenom över 400 ansökningar till tjänsten och kommer nu att påbörja intervjuer och senast i Februari ska vi ha en fullt fungerande reception som tidigare. Vi har även bestämt att öppna upp skolans telefon under mellandagarna så att alla ni som har frågor och funderingar kan få svar. Telefonen kommer vi att försöka svara i efter bästa förmåga och vi hoppas att ni har överseende med en viss fördröjning men fortsätt att ringa 08-12208058 under telefontiderna Mån-Tors 09.00-17.00 eller maila i sedvanlig ordning till info@silverdaltrafikskola.se

 

Alla inlägg
×

Nästan klar...

Vi har precis skickat ett mejl till dig. Klicka på länken i e-postmeddelandet för att bekräfta din prenumeration!

OK