Gå tillbaka till webbplatsen

SOMMARLOVSKURS AM V.25

Nu har vi lagt upp sommarlovets första AM kurs, veckan efter avslutning!

· Senaste nytt,Erbjudande

Peppad på att ta AM kortet o ha det klart redan detta sommarlov? Nu sparkar vi igång redan v.25 och vår intensivkurs som gör dig redo för teoriprovet på ynka 36 tim under förutsättning att du gjort läxan och klarar av de moment vi önskar att du genoför. Hittills har över 50 elever kört vår kurs och vi kan inte sluta o tycka att det är vrålkul att se hur ni från att inte kört en meter till att bli fullfjädrade mopedister med en stor portion säkerhetstänk. Den här kursen gäller självklart för dig som funderar på mopedbil och epatraktor, den kortaste och mest intensiva kursen för dig som vill bli klar asap. Vi hjälper dig att boka ett teoriprov om du så önskar men den avgiften tillkommer när du skriver teorin. Glöm inte att fixa frisyren då du även tar bilden som ska vara på ditt körkort =) Hur som haver är vi pepp på att träffa just dig under vecka 25 för sommarlovet bli grymt mycket roligare med en moped, mopedbil eller epa.

 

 

 

Alla inlägg
×

Nästan klar...

Vi har precis skickat ett mejl till dig. Klicka på länken i e-postmeddelandet för att bekräfta din prenumeration!

OK