Gå tillbaka till webbplatsen

Sweet 16 - ÖVNINGKÖRNING?

ÖVNINGKÖR HEMMA? - TA VÅR INTROKURS & KOM IGÅNG NU!

· Senaste nytt,Viktig information,Erbjudande

Går ni körkortstankar? Dags att börja med körkortet? Gör en rivstart och gå vår introduktionskurs och kom igång med övningskörningen hemma på stubben. Hos oss får ni all den information som ni behöver för att få en bra start med er övningskörning hemma! Vi kör hela hösten varje månad och vi vill såklart att alla ni i SILVERDAL & HELA SOLLENTUNA känner er riktigt välkomna. Nu kör vi!

Introduktionskursen är ett obiligatorium men du kan gå kursen innan du fyllt i ansökan för att kunna övningsköra hemma och är gilitig i 5 år. Ni kan gå separat eller enskilt men mysigast är att gå med mamma och pappa så ni kan se hur nervösa de blir för att försöka berätta hur man ska lära ut en fickparkering eller hur man kör i cirkulationsplats=) Lugn de kommer att få lära sig på under kursen hur vi gör & och vi lovar att allt blir enklare!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Alla inlägg
×

Nästan klar...

Vi har precis skickat ett mejl till dig. Klicka på länken i e-postmeddelandet för att bekräfta din prenumeration!

OK